VIDEO/ Skena bëhet virale, Andre Onana çmendet me Harry Maguire dhe i bërtet pas vetëm 2 ndeshjesh

0

Andre Onana do të kalonte te Manchester United pas shkëlqimit te Interi. Problemi kryesor i këtij portieri është padyshim Harry Maguire, një dhimbje koke.

Gjatë ndeshjes së djeshme me Dortmundin, mbrojtësi humbi topin dhe gjermanët rrezikuan të shënonin. Por Onana arriti të evitonte rrezikun dhe menjëherë vrapoi drejt Maguire duke e kritikuar për gabimin. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online