Video skandali për lojtarin e Portugalisë që shënoi tre gola, i dalin momentet intime +18

Goncalo Ramos bëri emër duke shënuar tre gola kundër Zvicrës në raundin e 16-të në fitoren 6-1 të Portugalisë. Ishte të martën, por të mërkurën gjendej në telashe.

Dikush publikoi një video 45 sekondash të këtij lojtari në një moment intim. E ndërsa në fillim është e pamundur të kuptosh se kush ishte personi në video, në fund personi tregon fytyrën dhe duket qartë Goncalo Ramos.

Videoja është dërguar me një mesazh direkt në Instagram dhe tashmë po bën xhiron e rrjeteve sociale. Në të Ramos mastu.rbon. Mesa duket videon e ka publikuar për publikun gruaja të cilës Ramos ia ka dërguar videon.

Në Twitter ka nga ata që tallen me situatën, por ka edhe nga ata që e dënojnë duke e cilësuar si “të neveritshme” nismën e ndarjes së kësaj përmbajtjeje intime. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online