VIDEO/ Komentatori fillon të bërtas, momenti kur Neymar “i mbyll karrierën” Brozovic

Pjesa e parë mes Brazilit dhe Kroacisë u mbyll 0-0. Ekipi i Tite ka pasur pak raste për të shënuar pasi kroatët janë mbyllur mbrapa dhe nuk po lënë hapësira.

Për këtë arsye, Brazili po kërkon t’i afrohet portës me cilësi individuale. Në një prej tyre, Neymar “i mbylli karrierën” Brozovic me mënyrën sesi e kaloi. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online