VIDEO/ Skandal në Ballsh! Nuk përmbahen tifozët e Bylisit, godasin dhe shtrijnë në tokë lojtarin e Vllaznisë

0

Bylisi është duke luajtur kundër Vllaznisë për ndeshjen e vlefshme në Abissnet Superiore. Vendasit janë duke fituar me shifrat 1-0 falë golit të Souzës. Por përpara këtij realizimi ka pasur vend për një incident.

Tifozët kanë goditur lojtarin e Vllaznisë, Smajlin. Pas hedhjes së një sendi teksa futbollisti shkodran ndodhej pranë tifozëve të Bylisit, Smajli do të shtrihej në tokë dhe kishte nevojë për ndihmën mjekësore. Lojtarët vendas kanë shkuar për të qetësuar tifozët e tyre. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.