Ndodh edhe kjo! Eros Grezda uron partneren për datëlindje: Edhe 100 zemër, të dua më shumë se Luizin e Big Brother

Big Brother Albania VIP ka pushtuar të gjithë vëmendjen kryesore në vend dhe më veçanërisht, konkurrenti nga Shkodra, Luiz Ejlli. Pankarta në mbështetje të tij janë parë në stadiumet e Shqipërisë dhe gjithashtu pika kulminante ishte një protestë e organizuar për të.

Por edhe shumë lojtarë kanë shprehur preferencën e tyre për Luizin. Një prej mbështetësve më të mëdhenj të këtij konkurrenti është Eros Grezda. Ky i fundit e ka dërguar në tjetër nivel preferencën e tij. Partnerja e Eros Grezdës, Ajsel Abazi festonte datëlindjen, ndërsa urimi i lojtarit ishte jo pak i veçantë: “Edhe 100 zemër, të dua më shumë se Luizin”. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online