VIDEO | Siti rrëzon murin “Bërnlej”, Aguero i jep avantazhin qytetarëve

0

Mançester Siti duket afrohet akoma më shumë me titullin kampion në Premier Ligë. “Citizens” kanë zhbllokuar më në fund rezultatin në transfertën ndaj Bërnlejt, që po rezulton më e vështirë nga çfarë pritej.

U desh të vinte minuta e 63-të që Serxhio Aguero të shënonte golin e avantazhit, i 20-ti për këtë sezon për argjetninasin. Pas një këmbëngulje të gjatë nga të besuarit e Guardiolës, Aguero u gjend i lirë në zonë dhe shënoi, duke çuar në festë tifozët dhe ekipin e tij.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.