VIDEO/ Sinjalet janë të gjitha për Silvinjon, Mirlind Daku e nis me gol dhe asist debutimin në Rusi

Mirlind Daku pritet që të jetë risia e Silvinjos në ndeshjet e shtatorit. Sulmuesi është gati për Shqipërinë dhe gjithçka mbetet në dorën e trajnerit brazilian. Ndërkohë Daku ka shkëlqyer në debutimin e sotëm me Rubin Kazan.

Futbollisti shqiptar ka arritur që të shënojë vetëm pas tre minutash loje ndaj Lokomotivës së Moskës. Gjithashtu Daku do të jepte asist për Famey në minutën e 58. Derbi i shqiptarëve u mbyll me shifrat 2-2, ndërsa nga krahu tjetër, Mitaj, u aktivizua në minutën e 70. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online