VIDEO/ Si të ishte duke fituar 5-0! Neymar kritikohet rëndë nga tifozët e PSG, lidh këpucët dhe e lë rivalin të vazhdojë aksionin

0

Neymar po vazhdon që të jetë ylli i PSG, thuajse në çdo ndeshje, por braziliani merr edhe shumë kritika për moskokëçarjen e treguar në fushën e lojës. Një skenë e tillë erdhi në mbrëmjen e djeshme, atje ku Leipzig arriti që të barazoi gjigandët francez në minutat e fundit, për ta mbyllur takimin në 2-2.

Gjatë një momenti shihet Neymar që vendos për të lidhur këpucët në fushën e lojës. Rivalët shkojnë pikërisht në krahun e tij dhe braziliani nuk mundet që të ushtrojë paksa presion te kundërshtarët, por sillet si të ishte duke e fituar ndeshjen me shifrat 5-0. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online