(VIDEO) Shuan polemikat, Sadiku kthehet te goli!

0

Armando Sadiku është “masakruar” nga shtypi dhe tifozeria e Legias së Varshavës për rendimentin e tij të ulët dhe sidomos për faktin se u paguan jo pak por 1,5 mln euro për ta siguruar nga skuadra e Zyrihut. E megjithatë, bomberit shqiptar nuk po i jepet koha e duhur për t’u ambientuar, edhe pse deri tani ka shënuar në Champions League dhe në Kupën e Polonisë, përveç se ndaj Gornik Zabres në javën e parë të kampionatit. E megjithatë, kërkohet më shumë, pasi deri tani ka luajtur 6 gola në kampionat. Sot ka ardhur goli i dytë në kampionat, përballë Zaglebies.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.