VIDEO/ Shqipërinë e duan me “po sikur”! Skandali në Ligue 1, Payet i plasin shishet e ujit në kokë

0

Një skandal i ri vjen në Ligue 1. Gjithmonë jemi mësuar në këtë sezon të elitës franceze që situatat të degjenerojnë dhe të jenë anormale me sjelljen e tifozëve. Këtë herë ndodhi në përballjen Lyon-Marsellie.

Tifozët kanë goditur me shishe në kokë Payet dhe ndeshja u ndërpre. Mbetet të shihet dënimi për ekipin kundërshtar, ndërsa Shqipëria e mori një të tillë kundër Polonisë me hipoteza sikur një prej shisheve të godiste lojtarët rivalë./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online