VIDEO/ Shpërthen konflikti mes Lukaku-Ibrahimoviç, dëgjohen edhe sharjet nga gruaja

0

Derbi mes Interit dhe Milanit është gjithmonë i zjarrtë, ku sot ka patur protagonistë dy liderat e ekipeve respektive. Dy ish-shokë skuadre tek Manchester United kanë degjeneruar në sherr. Pas një faulli të mbrojtësit kuqezi Romanjoli drejt Lukakut, ky i fundit u acaruar me ndërhyrjen e kundërshtarit.

Menjëherë pas këtij veprimi Ibra dhe Romelu janë kapur me fjalë, teksa suedezi i tha “majmun”, ndërsa ky i fundit i është përgjigjur duke e sharë nga gruaja. Ibrahimoviç dhe Lukaku u përplasën me kokë dhe video u bë virale në Internet. Edhe pas përfundimit të ndeshjes, pavarësisht se sulmuesi i Milanit ishte i qetë, Lukaku e ka ndjekur në dhomat e zhveshjes për tu sqaruar. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.