VIDEO/ Shikojeni se çfarë i bën serbët, 11 sekondat e ndërhyrjeve kundër Neymar

Brazili ka fituar dhe shkëlqyer kundër Serbisë, por ka humbur Neymar. Ylli i PSG është dëmtuar nga ndërhyrjet e shumta të lojtarëve serbë.

Më poshtë gjenden të gjitha ndërhyrjet e tyre kundër Neymar. Mesa duket, lojtari i Brazilit nuk stimulon në të gjitha rastet siç është krijuar ideja. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online