VIDEO/ “Shihemi më vonë”! Chelsea ngre në qiell “degjenerim” që Armando Broja i bëri lojtarit të Newcastle

Armando Broja luajti për shumë minuta në ndeshjen e mbrëmshme mes Chelsea dhe Neëcastle. I futur në pjesën e parë pas dëmtimit të Fernandez, sulmuesi i dhuroi një kohë të vështirë veçanërisht një futbollisti, mesfushorit brazilian Bruno Gumaraes.

Me një lëvizje të vetme, Broja arriti që ta nxjerr huq, duke bërë kështu që rrjetet sociale të shpërthenin për të nisur me talljet karshi Guimaraes. Gjithashtu edhe faqja zyrtare e Chelsea e kaloi një hap më tej këtë lëvizje të Brojës, teksa në mbishkrimin e videos thuhej: “Shihemi më vonë”, drejtuar lojtarit të Neëcastle. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chelsea FC (@chelseafc)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online