VIDEO/ Rrahmani “vallëzon” me topin dhe perla e Velosos, Interit i prishet festa në fund

0

Interi nuk ka shkuar më tepër se barazimi 2-2 ndaj Veronës në takimin e vlefshëm për Serinë A. Lazovic gjeti golin e parë të takimit që në minutën e 2, për të hapur kështu serinë e realizimeve. Me nisjen e së dytës, zikaltërit arritën të përmbysnin në 10 minutat e para falë dopietës së Kandrevës.

Kur gjithçka pritej që të mbyllej në fitoren e ekipit të Kontes, vjen edhe barazimi përfundimtar. Rrahmani “vallëzon” me topin në zonën e Interit dhe duke e nxjerrë për Miguel Veloson, që dhuron një goditje brilante me të majtën për ta ndalur topin në rrjetë. Në këtë mënyrë Interi bën një tjetër hap të gabuar pas humbjes në shifrat 1-2 ndaj Bolonjës. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.