VIDEO/ Roma përdor figurën e Marash Kumbullës për të marrë pas vetes shqiptarët: Po kthehem në shtëpi…

Marash Kumbulla do të zbres në Air Albania, por këtë herë jo për të luajtur me Shqipërinë, por me Romën në një finale europiane. Kryeqytetasit do të ndeshen me Feynord në ndeshjen e sezonit për të dy këto skuadra.

Ndërkohë italianët po përdorin kartën e fuqishme për të marrë mbështetjen e shqiptarëve, Marash Kumbullën. Nëpërmjet një postimi të fundit, mbrojtësi shfaqet me fanellën e Kombëtares dhe më pas me të Romës, duke bërë thirrje: “Po kthehem në shtëpi, na përkrahni në Air Albania”. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marash Kumbulla (@maxkumbulla)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online