(VIDEO) Rikthehet “MESIA” dhe Manita!

Tri gola, spektakël, driblime dhe duartrokitje, me topin në duart e tij në fund. Lionel Mesi, i kritikuar në kombëtaren e Argjentinës, nxjerr inatin ndaj Espanjolit, në derbin e Katalonjës, me një sukses i cili ka vlerën e pesëfishtë, duke qenë se aq ishin golat në total, me Pike dhe Suarez që plotësuan kështu rezultatin final. Barcelona ka dominuar nga fillimi deri në fund, ndërsa ndeshje e mirë ka qenë edhe për blerjen e verës, Dembele, i ardhur nga Dortmundi. Me këtë sukses, Barcelona shkon në vend të parë me 9 pikë të plota, sidomos pasi u ndal Reali brenda fushës.

https://www.youtube.com/watch?v=wuPM-4NMVEs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online