VIDEO/ Rei Manaj shpërthen keq te Barcelona, 2 gola dhe “vallëzon” mes kundërshtarëve

0

Barcelona B po zhvillon takimin e Play Off kundër Murcias, ndërsa po vazhdon rezultati 1-2. Vendasit kaluan të parët në avantazh, ndërsa rezultati u përmbys në pjesën e dytë.

Rei Manaj shënoi me penallti pas nisjes së pjesës së dytë. Ky ishte goli i 13 për sulmuesin shqiptar në këtë sezon që nuk ka gabuar kurrë nga 11 metrat.

Ndërkohë goli i përmbysjes erdhi sërish nga sulmuesi shqiptar. Këtë herë duke vallëzuar mes mbrojtsave kundërshtarë do të tundte rrjetën për herë të 14 në këtë sezon me aksion individual. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.