VIDEO/ Rei Manaj shënon gol spektakolar në stërvitje, Barcelona tregon parablën që shtangu portierin

Rei Manaj ka bindur drejtuesit dhe trajnerin e Barcelonës për të qenë pjesë e ekipit të parë. Sulmuesi shqiptar po shpërblen besimin e Koeman edhe në stërvitje.

Së fundmi, klubi katalanas ka treguar parablën e Manajt që përfundoi në rrjetë. Një realizim i bukur ky që shtangu portierin e Barcelonës dhe njëkohësisht tregon rritjen e Reit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online