VIDEO | Rasti i dyshimtë, a ju mohua Kukësit penallti?

Tashmë ka përfunduar gjithçka dhe Flamurtari i ka marrë tre pikët kundër Kukësit. Në takimin e djeshëm ka pasur një moment të dyshimtë për penallti në favor të verilindorëve, por gjyqtari Laver Alla nuk ishte i atij mendimi.

Një shtyrje e Siljanovskit kundrejt Uilliam Kordeiros është konsideruar e rregullt nga gjyqtari lushnjar. Në fakt braziliani i Kukësit nuk u pa të kontestonte, ndërkohë që ky rast i diskutuar në emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH është komentuar nga të ftuarit si 11-metërsh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online