Video që po bën xhiron e rrjeteve sociale, Lionel Mesi duke u dridhur kërkon fanellën tjetër

0

Barcelona humbi në shifrat 2-1 kundër Realit të Madridt në mbrëmjen ku era dhe shiu ishin konstante. Sidomos në pjesën e dytë që u rrit edhe dëndësia, duke ndikuar edhe te lojtarët. Video që po bën xhiron e rrjeteve sociale sheh si protagonist Lionel Mesin.

Në minutën e 78, ylli argjentinas shkoi në drejtim të stoli duke u dridhur nga i ftohti dhe nga fanella që ishte lagur e gjitha, për të marrë një tjetër fanellë. Më pas do të kthehej sërish për të luajtur minutat e mbetur me rroba të thata.

Për shumë media në Spanjë kjo ndeshje ndaj Realit të Madridit mund të ketë qenë klasikja e fundit për sulmuesin argjentinas pasi thuhet se në fund të sezonit do t’i jap fund aventurës me Barcelonën. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.