VIDEO | Pritje e jashtëzakonshme, tifozët e Gallatasarajit nderojnë “Perandorin”!

Gallatasaraj përjetoi një ndër sezonet më të mirë të viteve të fundit, teksa rrëmbeu edhe kampionatin edhe Kupën, duke u konfirmuar si padron i futbollit turk.

Padyshim aktori kryesor i këtij triumfi është trajneri i madh Fatih Terim, i cili konfirmohet “Perandor”. Tifozeria e “Luanëve” të Stambollit njihet në të gjithë Botën, si një ndër më të çmendurat dhe në festimet e titujve ka rezervuar një pritje madhështore për trajnerin Terim.

A ? welcome of Galatasaray fans for their coach Fatih Terim from r/soccer


I gjithë stadiumi në flakë që pret një ndër legjendat e klubit. Pamjet janë të jashtëzakonshme dhe emocionuese në kulm…

 

View this post on Instagram

 

Wait for it… A ? welcome of @galatasaray fans for “?mparator” @fatihterim ?

A post shared by 433 (@433) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online