VIDEO/ Premtimi mbahet! I dhurojnë laptopin Andi Canit, gazetari me shikim të kufizuar që nuk hoqi dorë nga ëndrra

“Ora Neës” ka mbajtur premtimin e saj për gazetarin me shikim të kufizuar, Andi Cani. Ky i fundit ishte i ftuar në emisionin “Sport Magazine” që moderohet nga Altin Sulçe dhe Dorisa Cekani. Në ditën botërore të gazetarëve, Cani tregoi inteligjencën e lartë dhe informimin e madh për ndeshjet që po luhen në Europian.

Megjithatë në një vend si Shqipëria ku nuk të ofrohen lehtë mundësitë, gazetari ka hasur vështirësi të mëdha duke nisur që nga baza materiale e punës. Për këtë arsye Altin Sulçe i premtoi Andi Canit se do t’i dhuronte laptopin dhe ia ka dorëzuar për t’ia lehtësuar punën. /Sport Ekspres/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RTV ORA (@rtvora)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online