VIDEO/ Po tallej me Prodan dhe i qeshte në fytyrë, shihni si Florian Marku ndeshej pa u mbrojtur

0

Florian Marku vazhdon të korrë suksese në karrierën e tij të re në boks. Boksieri ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët këtë mbrëmje, teksa ka mposhtur Maksim Prodanin me vendimin e gjyqtarëve.

Dueli përfundoi në një dramë të madhe, duke i mbajtur të gjithë të me sytë e mbërthyer në ring, atje ku pas 10 raundesh nuk pati asnjë knock out. Por spektakli nuk mungoi për Markun që i qeshte në fytyrë rivalit dhe po qëndronte pa mbrojtje në disa momente./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.