VIDEO | Pjesë e parë spektakolare, dy magjitë e Mesit në dy minuta nuk i mjaftojnë Barçës

Barca dhe Eibari kanë dhuruar spektakël në 45 minutat e para, teksa janë shënuar plot 4 gola me fraksionin e parë që u mbyll në barazim 2-2.

Kryefjala e ndeshjes ishte padyshim Lionel Mesi, i cili vijon të mrekullojë. Barça po humbiste 1-0 deri në minutën e 30-të pas golit të Cucurelas.

Gjithsesi, kur ke një lojtar si Mesi në ekip, një disavantazh i tillë nuk është problem. Dy minuta dhe dy gola të shënuar për të përmbysur gjithçka.

Fillimisht një kombinim perfekt me Vidal, ndërsa më pas një kundërsulm vrasës, ku portierin e mposht me një parabël të mrekullueshme.

Sidoqoftë, vendasit reaguan në fund, teksa ishte De Blasis, i cili i çoi ekipet në baraspeshë të plotë drejt dhomave të zhveshjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online