VIDEO/ Përjetimi i trajnerëve! Kampionët dallohen nga detajet, Zidan duke përballuar shiun dhe Koeman i relaksuar në pankinë

0

Kampionët dallohen nga detajet! Në përballjen e djeshme mes Realit të Madridit dhe Barcelonës, që u fitua në shifrat 2-1 nga madrilenët, kishte dëndësi të madhe të shiut dhe erës veçanërisht në pjesën e dytë.

Ajo që ka bërë përshtypje duke e ndjekur këtë ndeshje ishte përjetimi i takimit nga dy teknikët. Mes fortunës së madhe, Zidan qëndronte duke përkrahur lojtarët e tij dhe duke e përballur shiun e madh me një peshqir që mbante në dorë.

Nga krahu tjetër Koeman qëndronte i relaksuar në pankinë dhe strehën e saj, duke mos u lagur aspak nga shiu. Pavarësisht ulërimave të lëshuara prej andej, djemtë e ekipit nuk iu bindën saktësisht urdhërave të tij. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.