VIDEO/ Pellegrini përfiton dhe qesh me gabimin e Kumbullës, Murinjo nis stërvitje ndryshe te Roma

0

Murinjo ka nisur stërvitjet ndryshe te Roma ku në qendër të fokusit është jo vetëm rritja e lojtarëve, por edhe fryma e bashkëpunimit mes tyre. “Shpulla dhe të qeshura” dëgjoheshin nga qendra stërvitore e kryeqytetasve që po e shijojnë tërësisht organizimin që i bën Murinjo stërvitjeve.

Në një ndeshje të zhvilluar mes dy grupeve, Kumbulla do të gabonte për t’i dhuruar golin Lorenzo Pellgerinit. Ky i fundit duke fali për t’i bërë “tunelin” dhe sfera përfundoi në rrjetë. Menjëherë do të shkonte te Kumbulla për ta ngacmuar me fjalë, duke mos kursyer humorin. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.