VIDEO/ Pamja spektakolare! Shihni sesi portieri i Polonisë e priti penalltinë në dy kohë, po i heqin mrekullinë Arabisë Saudite

Polonia ka arritur që të fitojë me shifrat 1-0 ndaj Arabisë Saudite në këtë pjesë të parë. Goli i vetëm deri tani është realizuar nga ana e Zielinski në të 39, me goditjen e parë në portë. Arabia Saudite kishte lojën në kontroll, por pa arritur që të shënojë dhe godas portën.

Shansi i artë i barazimit i përkiste Al Dawsari. Ky i fundit gaboi nga 11-metrat në minutën e 45, me portieri Szczesny që e priti penalltinë në dy kohë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online