VIDEO/ Pa e parë fare portën dhe kthesë e menjëhershme, shihni super golin e Sokol Cikalleshit ndaj vendit të parë në Turqi

Sokol Cikalleshi ka realizuar një super gol ndaj Trabzonsporit. Sulmuesi shqiptar u rikthye për Konyasporin pasi qendroi jashtë për disa ndeshje dhe tregon menjëherë aftësitë e tij. I aktivizuar në të 64, Cikalleshi ngushtoi shifrat në 2-1 në të 83.

Goli ishte spektakolar me një kthesë të fuqishme dhe pa e parë fare portën, duke mposhtur portierin e Trabzonsporit. Këta të fundit po kryesojnë kampionatin në Turqi dhe janë më afër titullit kampion, ndërsa Konyaspor ndodhet në vendin e dytë. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online