VIDEO/ “Nuk po luan për Realin”! Ironia e Shaland që e la jashtë, Paqarada shënon gol spektakolar si Mesi nga 25 metra

0

Leart Paqarada është injoruar nga ana e trajnerit të Kosovës dhe futbollisti zgjodhi që të jepte deklaratën si dikur me rastin e Lenjanit në kohën e Panucit te Shqipëria. “Nuk vij më te Kosova për sa kohë të jetë Shaland trajner”, u shpreh lojtari i St Paul.

Por Shaland e kaloi lehtë këtë çështje dhe duke thumbuar: “Në rregull, me St Paulin po luan, nuk je me Realin e Madridit”. Kundërpërgjigja e Paqaradas ka ardhur në përballjen e sotme të St Paul kundër Ëurzburg. Një perlë e vërtetë ka ardhur nga distanca e 25 metrave për të na kujtuar realizimet e Lionel Mesit. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.