VIDEO/ Nuk përmbahet më! Vetëm pak sekonda nga e dyta, Endri Çekiçi realizon dopietën personale

0

Endri Çekiçi ka shënuar një tjetër gol për Konyaspor ndaj Trabzonspor. Ndeshja nisi në avantazhin e miqëve falë realizimit të Cornelious. Gjithçka do të barazohej nga futbollisti shqiptar në pjesën e parë pasi dërgoi në rrjetë gjysmë rroveshatën.

Me nisjen e pjesës së dytë, Çekiçi gjeti dopietën personale. Vetëm pak sekonda nga nisja e takimit dhe lojtari i Konyaspor arriti që të shmangte bukur dy kundërshtar me uljen e topit, ndërsa nuk do ta kishte të vështirë që të kalonte edhe portierin. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.