VIDEO/ Nuk ka përmbysje në Shkodër! Vllaznia nuk ia del dot përballë AEL-it, kuqeblutë i thonë lamtumirë Europës

0

LIVE, Vllaznia-AEL Limasol 0-1 Scepovic 20′

Ajo që të gjithë tifozët kuqeblu ëndërronin nuk ka ndodhur. Nuk ka përmbysje në Shkodër. Vllaznia ka humbur përsëri me të njëjtat shifra kundër AEL Limasolit. Qipriotët kanë gjetur golin e fitores në minutën e 20, duke siguruar kështu kualifikimin për në turin e tretë të Ligës së Konferencës.

Kuqeblutë e udhëhequr nga Brdariç nuk ia dalin pëballë AEL-it, pavarësisht se kishin me vete edhe mbështetjen e tifozëve. Vllaznia i thotë kështu lamtumirë Europës, nga e cila largohet me kokën lart dhe me një buxhet më të lartë se më parë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.