VIDEO/ Nuk ishte një gol, por një vepër arti! E realizoi kundër ekipit të Serisë A, Arbër Zeneli tregohet spektakolar

Arbër Zeneli ka shënuar një gol fantastik ditën e djeshme në miqësoren Reims-Sassuolo e përfunduar me rezultatin 2-2. Shqiptari shënoi një gol mjaft të bukur me parabël në minutën e 62-të për t’i dhënë avantazhin e dyfishtë të skuadrës së tij.

Megjithatë Reims nuk arriti të mbante rezultatin deri në fund të takimit, i cili u mbyll me rezultatin 2-2. Zeneli po kalon një moment mjaft të mirë në ligën elitare të Francës dhe është gati për sezonin e ri 2022-2023. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online