VIDEO/ Nuk e sheh portën dhe shënon me gju, Eduart Rroca nuk di të ndalet me Istanbulsporin

0

Eduart Rroca është ndezur sërish te Istanbulspori dhe është kthyer si sulmues i mirëfilltë. Futbollisti shqiptar ka realizuar golin e parë të takimit në ndeshjen kundër Balikesispor, me ndeshjen që ka përfunduar në shifrat 0-1.

Pas krosimit të ardhur nga krahu i djathtë, Rroca arrin që të koordinohet pa e parë fare portën dhe duke e goditur topin me gju. Deri në këto momente ky realizim po i jep tre pikët Istanbulsporit që ndodhet në vendin e katërt dhe kërkon ngjitjen në elitën e futbollit turk. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.