VIDEO/ Një roveshatë dhe një supergol nga distanca vendosin ndeshjen, United hipotekon vendin e parë

0

Manchester United nuk arrin të fitojë në ndeshjen ndaj Young Boys, megjithatë anglezët e mbyllin të parët në grup. Greenwood gjen golin për United në minutën e 6-të me një roveshatë në mënyrë spektakolare.

Në minutën e 42-të Young Boys barazon shifrat me anë të Fabian Rieder, pas një gabimi trashanik në mbrojtjen e “djajve të kuq”. Pjesa e dytë ishte me shumë pak rasts, teksa të dyja skuadrat e ulën ritmin./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.