VIDEO/ Një gola me aromë fitoreje, Rei Manaj vijon shkëlqimin me fanellën e Barcelonës

0

Rei Manaj është i pandalshëm këtë sezon me Barcelonën B. Futbollisti shqiptar vijon shkëlqimin me fanellën blaugrana, teksa mbrëmjen e sotme një tjetër gol mban firmën e tij. Skuadra katalanase është duke udhëhequr me shifrat 3-2 kundër Vijareal B.

Rei Manaj ka tundur rrjetën në minutën e 68, kur është treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë. Sulmuesi shqiptar fiton duelin me portierin kundërshtar dhe i jep kështu Barcelonës golin që mban aromë fitoreje./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.