VIDEO/ Nga Korea në Jugosllavi, tifozët e Crvena Zvezdës hapin pankartën e madhe ndaj Rangers duke kujtuar vendet e goditura nga NATO

Gjatë ndeshjes së Europa League mes Crvena Zvezdës dhe Rangers ka pasur një pankartë të madhe të tifozëve serbë. Ata kanë kujtuar të gjitha vendet që kanë pësuar sul.m nga bashkimi i NATO-s me Amerikën.

Për ta nisur nga Korea dhe për të shkuar te Jugosllavia. Në këtë mënyrë serbët tregojnë edhe njëherë tjetër se janë kundër vendeve perëndimore, ndërsa në fund shkruhej: “Jepi paqes një mundësi”. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online