VIDEO/ Nedim Bajrami përmbys Udinezen, futbollisti shqiptar tund rrjetën për herë të tretë në Serie A

0

Nedim Bajrami po rikthehet në formën e tij të sezonit të shkuar. Lojtari shqiptar po fiton gjithnjë e më tepër minuta dhe gjithashtu ka ditur si të bëhet protagonist me Empolin. “Fantazisti” i Kombëtares kuqezi ka zbritur sot në fushë nga minuta e parë, ndërsa në të 59-ën ka lënë shenjën e tij.

Bajrami ndjek me vëmendje aksionin e skuadrës dhe në fund gjendet në vendin e duhur dhe në kohën e duhur për të shtyrë topin në rrjetë. 22-vjeçari përmbys shifrat në 2-1 kundër Udinezes, duke tundur kështu rrjetën për herë të tretë në Serie A për këtë sezon./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online