VIDEO | Në Beograd nuk kursehen, gjyqtari sulmohet me… qindra topa dëbore

0

Një video ku fansat e Partizanit të Beogradit sulmojnë arbitrin anësor me topa dëbore po përhapet me shpejtësi në internet.

Incidenti ndodhi në minutën e 84-të të ndeshjes së luajtur dje në Beograd ndaj skuadrës së Maçva Sabac.  Vendasit e Partizanit nuk po arrinin të fitonin dhe në nerva e sipër, tifozët e skuadrës serbe  vendosën te shfryheshin tek arbitri i linjës.

a

Loja u ndal për pak minuta derisa fansat u qetësuan, ndërsa ndeshja përfundoi me rrjeta të paprekura 0 – 0.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online