VIDEO/ Ndodh vetëm në Serbi! Huliganët e skuadrave punësohen si sigurimi i Vuçiç, pastaj frikë nga kamerat

0

Në Serbi janë duke vazhduar trazirat e mëdha pasi u njoftua se do të ktheheshin kufizimet e orareve dhe rregullave për shkakun e përhapjes së Koronavirusit. Por këtë herë nuk kishte më bindje të popullit që është ngritur i gjithi në protesta të ashpra dhe përplasje me policinë.

Siguria e presidentit Vuçiç është kërcënuar dhe për këtë arsye ruhet nga shumë persona. Sipas asaj që raportojnë në Serbi, këtë herë ka zgjedhur huliganët e ekipeve të futbollit si sigurinë e tij private, si askush tjetër në Europë. Kur këta të fundit janë pikasur nga kamerat janë shmangur me frikën për t’u mos kuptuar pasi shkelin hapur parimet e tyre. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.