VIDEO/ Ndodh në Irlandën e Veriut! Vendosje e gabuar e mbrojtësit, portieri e godet shokun e ekipit pas golit të pësuar

0

Një gabim i bërë në pësimin e golit kushton rëndë në Irlandën e Veriut. Glentoran dhe Coleraine ka përfunduar në barazimin 2-2. Vendasit ishin në avantazhin 2-1, por miqtë barazuan në minutën e 80.

E gjitha kjo për falë të gabimit të mbrojtësit Bobby Burns. Menjëherë pasi topi përfundoi në rrjetë, portieri i Glentoran, Aron McCarey, shkoi për të goditur shokun e skuadrës për atë gafë të rëndë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.