VIDEO/ Ndodh edhe në elitën e futbollit të Polonisë! Ikin dritat në stadium, fillojnë ironitë në rrjetet sociale

0

Ndeshja mes Pogon dhe Lechia Gdansk në elitën e futbollit të Polonisë ka marrë shumë reagime. Kjo jo për shkak të rezultatit që u arrit në fundin e 90 minutave, por për një episod të veçantë. Në minutën e 20 të takimit, do të fikeshin dritat në stadium dhe ishin vetëm reklamat që ndriçonin sadopak errësirën.

Gjithçka do të ndërpritej dhe duheshin disa minuta derisa stadiumi të rikthente ndriçimin, për të vazhduar normalisht takimin. Ndërkohë nuk munguan edhe ironitë në rrjetet sociale teksa shprehen se “Black Friday” po vazhdon më tepër se normalisht. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.