VIDEO/ Ndikuar edhe nga rezultati i thellë, tifozët e Lacios thërrasin Vedat Muriqin në formë mbështetje

0

Situata ishte mjaft e nxehur mes tifozëve dhe sulmuesit të Lazios, Vedat Muriqi në fillim të sezonit. Tifozët kryeqytetas thurën kore kundër Muriqit dhe do të duhej mbështetja e trajnerit Maurizio Sarri për të qetësuar inatin e tyre.

Por duket se situata ka ndryshuar totalisht mes të dy palëve. Në minutën e 46-të, Vedat Muriqi zë vendin e Immobiles ndaj Sampdorias, teksa këtë herë ka gjetur mbështetjen e tifozëve lacialë të cilët kanë brohoritur zërin e tij në kor, ndikuar kjo edhe nga rezultati i thellë 0-3 në favor të kryeqytetasve. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online