VIDEO/ Ndërhyrje për “burg të përjetshëm”! Në Rusi kalohen limitet, i mbyll karrierën 18-vjeçarit

0

Ndonjëherë kartonat nuk mjaftojnë për të ndëshkuar futbollistët sa i përket ndërhyrjeve që ata kryejnë në fushën e blertë. Kështu futbollisti 18-vjeçar, Oleksandr Kilek, ka mbyllur karrierën e tij sipas të gjitha gjasave.

Në ndeshjen miqësore në Rusi mes Dnipro U-19 dhe Skoruk Tomakiëka ka ardhur përplasja e fuqishme në mesfushë. Lojtari i Dnipro nuk kishte asnjë interesim për të prekur topin, por ka shkuar menjëherë për të vënë shkelmin ndaj kundërshtarit. Pamjet më poshtë nuk kanë nevojë për më shumë koment… /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.