VIDEO/ Mund Guardiolën dhe i lë topin, Mourinjo shfaqet si gjeni…me 36 sekondat

0

Jose Mourinho dhe Pep Guardiola e kanë vazhduar përballjen e tyre në Premier League. Tekniku portugez ia ka dalë këtë herë teksa Totenhemi ka mundur në shifrat 2-0 Manchester City-n.

Ashtu siç edhe pritej zotërimi i topit i përkiste vetëm ekipit të Pep Guardiolës, por që nuk kishte aspak produktivitet. Me vetëm dy goditje në portë dhe dy gola të shënuara, Murinjo është rishfaqur si një gjeni.

Më saktësisht në minutën e 65 të takimit ku pas aktivizimit të Lo Celso, vetëm 36 sekonda i janë dashur këtij të fundit për të dërguar topin në rrjetë. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.