VIDEO/ Morata ka humbur busullën! Lojtarit të Spanjës “i heqin këmbën”, duhej VAR-i për ta dhënë penallti

Sllovaki-Spanjë është përballja që ka nisur dhe ku do të përcaktohet një tjetër Kombëtare që do të vazhdojë përtej grupeve. Koke ka fituar një penallti në minutën e 10. Lojtari i Sllovakisë “i heq këmbën” mesfushorit spanjoll ndërsa duheshin pamjet e VAR për ta akorduar si penallti. Ndërkohë Alvaro Morata që tregon edhe njëherë se ka humbur busullën e golit duke gabuar nga 11-metërshi./Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online