VIDEO/ Besojeni ose jo! Autogoli më qesharak në historinë e Europianit, shihni si portieri i Sllovakisë fut golin vetë për Spanjën

Spanja po luan shansin e fundit për të prerë një biletë për në 16 më të mirat e këtij Kampionati Europian. Fitorja është e vetmja alternativë për ekipin e Luis Enrikes, që ka gjetur golin në minutën e 3- të takimit.

Megjithatë meritat këtu i takojnë të gjitha portierit sllovak. Besojeni apo jo, Dubravka realizon autogolin më qesharak në historinë e Europianit. Pas një traverse të goditur nga andaluzianët, gardiani i Sllovakisë e në tentativë për të larguar topin, ngatërron sportin dhe si në volejboll e dërgon sferën në rrjetën e tij./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online