VIDEO/ Milani merr fitoren që vlen shumë, kuqezinjtë shkojnë +6 Interit dhe kalojnë Napolin

Milani ka marrë fitoren që vlen shumë në transfertë ndaj Cagliarit. Kuqezinjtë fituan me shifrat 0-1 falë Benaser në minutën e 58.

Pas këtij triumfi kuqezinjtë shkojnë +6 pikë nga Interi, ndërsa arritën që të kalonin edhe Napolin për të marrë vendin e parë në tabelë me tre pikë më shumë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online