VIDEO/ Me telefona në duar dhe duke shfaqur hapur modestinë, në Itali qeshin me reagimin e Sherif Tiraspol para ndeshjes me Interin

0

Sherif Tiraspoli vinte pas një çmendurie të bërë në transfertë teksa mundën Realin e Madridit në shifrat 1-2. Por pavarësisht kryesimit dhe fitores më të rëndësishme në histori, vetë futbollistët nuk po e kuptojnë se çfarë janë në gjendje që të arrijnë së bashku.

Në Itali kanë bërë jo pak humor me reagimin e lojtarëve të Sherif Tiraspolit teksa hynë në “San Siro”. Pjesa e dërmuese e tyre nuk kishte interesin më të vogël për të parë vetë fushën, stadiumin dhe gjendjen para ndeshjes, por me telefona në duar kërkonin të filmonin momentin dhe ta shpërndanin në rrjetet sociale. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.