VIDEO/ Mes shampanjës dhe fanellës që vjen papritur për moderatoren, emisioni i Botërorit mbyllet nën tingujt e violinës

Pas një pune të gjatë dhe të lodhshme përgjatë gjithë këtij kompeticioni, edhe emisioni “Botëror Katar 2022” vjen drejt mbylljes në maratonën e tij, teksa çdo ditë transmetohej në “RTV Ora”. Një fund i bukur mbahet mend gjithmonë me surpriza. E tillë ishte edhe mbrëmja e djeshme, teksa nuk munguan të ftuarit “e pazakontë”.

Për ta nisur që me një fanellë të mbërritur si dhuratë për moderatoren Dorisa Keçani, te shampanja e shërbyer në studio dhe sigurisht pa harruar luajtjen e tingujve të himnit të futbollit, atë të Botërorit në Katar, nga ana e violinistit Flogert Shatraj që nuk mund të zhgënjente kurrsesi në performancë. /Sport Ekspres/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online