VIDEO/ “Me listë dasme dhe fisi”! Trajneri shqiptar ndez edhe Stresin, shajnë trajnerin e Serbisë: Ro.. ku ti ketë

0

Trajneri i Serbisë ka sharë nënat shqiptare pas shënimit të golit nga Vlahovic. Ky gjest i tij ka sjellë reagime të forta në Kosovë.

Ismet Munishi, teksa ishte i ftuar në studion e Botërorit, nisi që të ndizte edhe Stresin me sharjet kundër trajnerit të Serbisë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.